Yarışa Hazırlık
Yarışa Hazırlık

Yarışa Hazırlık

Fiyat : ₺150,00(KDV Dahil)
₺150,00 'den başlayan taksitlerle

Jim Saltonstall, Çeviri: Orkun Soyer, Anette Soyer
168 s, 1. Hamur, 16x23.5 cm
Amatör Denizcilik Federasyonu, İstanbul, 2012

Bir yarışçının her yönden kendini geliştirmesini sağlayacak bilgiler içeren kitap, her sınıfta yarışan sporcular - dingi, sabit salmalı tekneler, katamaran, sörf - ve her seviyedeki koçlar için genel antrenman programları ve egzersizleri sunuyor.

Jim Saltonstall, Çeviri: Orkun Soyer, Anette Soyer, Editör: Sezar Atmaca, Düzelti: Kürşad Terzi, Hulki Demirel
168 s, 1. Hamur, 16x23.5 cm
Amatör Denizcilik Federasyonu, İstanbul, 2012
Optimist'ten Amerika Kupasına Jim Saltonstall ile Yarışa Hazırlık

Jim Saltonstall ile Yarışa Hazırlık, yelken sporunda her seviyede kendini geliştirmek isteyen yarışçılar ve koçlar için hazırlanmış önemli bir başvuru kaynağı. Bir yarışçının her yönden kendini geliştirmesini sağlayacak bilgiler içeren kitap, her sınıfta yarışan sporcular - dingi, sabit salmalı tekneler, katamaran, sörf - ve her seviyedeki koçlar için genel antrenman programları ve egzersizleri sunuyor.

Koçluk ve antrenman metodu tüm dünyada kabul ve saygı gören Jim Saltonstall'ın dünyada ilgiyle karşılanan bu kitabı, içerdiği görsel malzemeyle de (68 fotoğraf, 143 çizim, 13 tablo) konuların daha iyi anlaşılmasını sağlıyor.

Tavla değil de satranç oynar gibi yarışabilmenin inceliklerini öğrenmek, örneğin, pusula kullanmanın, hangi seviyede olursa olsun yarışa katkılarını bilmek isteyen her yelkencinin sahip olması gereken bir kitap Jim Saltonstall ile Yarışa Hazırlık.

Jim Saltonstall, yelken yarışlarında İngiliz başarısının ardındaki en önemli kişidir. İngiltere, Jim Saltonstall'ın yarattığı gençlik geliştirme programı sayesinde son 30 yılda yelken sporunda dünyanın en önemli ülkelerinden biri haline geldi. Antrenman programını hazırladığı ve yönettiği sporcular, Olimpiyat ve Dünya şampiyonalarında onlarca madalya kazandı.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR