Sarıldım Minik Teknemin Halatına
Sarıldım Minik Teknemin Halatına

Sarıldım Minik Teknemin Halatına

Fiyat : ₺89,00(KDV Dahil)
₺89,00 'den başlayan taksitlerle

Çetin Kent
168 s, 2. Hamur, 13.5x21 cm
AMYC Yayınları, İstanbul, 2005

"Bu kitapta, mutlu olmak için sadece ne istediğini bilmesi gerektiğini anlamış içimizden birinin yaşamından bir kesitin her yaşta insana anlatımını bulacaksınız. Benzerini yaşamak isterseniz, kendinize uygun bir şeklini kesinlikle bulursunuz."

Çetin Kent
168 s, 2. Hamur, 13.5x21 cm
AMYC Yayınları, İstanbul, 2005

"Zenginliğimizi çoğaltan ve mutluluğumuzu hazırlayan unsurlar, sağlıklı olmak, öğrenim ve eğitimden geçmiş olmak, bir iş sahibi olmak, özel ilgi alanlarında dolaşmak, doğayı ve insanı sevmek, saymak değil midir? Bu bağlamda insanın öz yaşamına saygı duymasıyla başlayan süreç, onun karnını doyurmaya ve barınmaya yönelik günlük ihtiyaçları dışında, mutlu olacağı zengin bir çevre aramasıyla devam eder, zenginliğin yalnız maddi değerlerde yatmadığını sezenlerle buluştuğu platformlarda, hobilerde oluşur. Nitekim denizciliği kişilerin mutluluğunu tamamlamak için seçtikleri bir uğraş olarak görmek de olasıdır.

Bu kitapta, mutlu olmak için sadece ne istediğini bilmesi gerektiğini anlamış içimizden birinin yaşamından bir kesitin her yaşta insana anlatımını bulacaksınız. Benzerini yaşamak isterseniz, kendinize uygun bir şeklini kesinlikle bulursunuz."

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR