On Dilde Yatçılık Terimleri Sözlüğü
On Dilde Yatçılık Terimleri Sözlüğü

On Dilde Yatçılık Terimleri Sözlüğü

Fiyat : ₺69,00(KDV Dahil)
₺69,00 'den başlayan taksitlerle

Barbara Webb, Michael Manton

Çeviri: Ahmet Muhittin Öney, Hasan Kaçmaz
262 s, 1. Hamur, 21x15 cm
İletişim Yayınları, İstanbul, 09/2008

Yeni baskısında 2750 kelimelik kapasiteye ulaşan On Dilde Yatçılık Terimleri Sözlüğü, özellikle yabancı sularda seyreden yatçılar için benzersiz bir başvuru kaynağı olmayı sürdürüyor.
Sözlük, yaklaşık 6000 üyesi ve dünyanın çeşitli yerlerindeki 350 fahri temsilcisi olan "Cruising Association" (Seyir Birliği) tarafından hazırlanmıştır.

(Yachtman's Ten Language Dictionary, English, French, German, Dutch, Danish, Spanish, Italian, Portuguese, Turkish, Greek)
Barbara Webb, Michael Manton, Cruising Association, Çeviri: Ahmet Muhittin Öney, Hasan Kaçmaz
262 s, 1. Hamur, 21x15 cm
İletişim Yayınları, İstanbul, 09/2008
(İngilizce, Fransızca, Almanca, Flemenkçe, Danca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Türkçe, Yunanca)

1965'ten beri basılan ve denizcilikteki gelişmeleri içeren 600 yeni kelimenin eklenmesiyle güncelleştirilen, yeni baskısında 2750 kelimelik kapasiteye ulaşan On Dilde Yatçılık Terimleri Sözlüğü, Türkçe baskısına eklenen ve sözlüğün kullanımını son derece kolaylaştıran İngilizce ve Türkçe dizin ile özellikle yabancı sularda seyreden, seyretmeye hazırlanan tüm yatçılar için benzersiz bir başvuru kaynağı olmayı sürdürüyor.

Sözlük, İngiltere merkezli, yaklaşık 6000 üyesi ve dünyanın çeşitli yerlerindeki 350 fahri temsilcisi olan "Cruising Association" (Seyir Birliği) tarafından hazırlanmıştır.