İmkansız Bir Sefer
İmkansız Bir Sefer

İmkansız Bir Sefer

Fiyat : ₺100,00(KDV Dahil)
₺100,00 'den başlayan taksitlerle

Wilfried Erdmann, Çeviri: Ali San
248 s, 1. hamur, 13.5x21 cm
AMYC Yayınları, İstanbul, 2006

Stern dergisinin düzenlediği bir yarışmanın yelken tecrübesi olmayan, hepsi birbirine yabancı talihlileri, Almanya'nın ünlü açık deniz gezgini Erdmann kumandasında New York'a gitmek için Atlantik'e açılıyor. İkinci bir talihli grubu da tekneyi Almanya'ya geri getiriyor. On beş metrelik Gatsby yatı ile, talihlilerin fırtınalı ve orkanlı iki Atlantik Okyanusu seferi.

Gatsby ve Talihliler ile Atlantik Aşırı
(Ein unmöglicher Törn-Transatlantik mit "Gatsby" und Gewinnern)
Wilfried Erdmann, Çeviri: Ali San
248 s, 1. hamur, 13.5x21 cm
AMYC Yayınları, İstanbul, 2006

Stern dergisinin düzenlediği bir yarışmanın değişik mesleklerden, yelken tecrübesi olmayan, hepsi birbirine yabancı talihlileri, Almanya'nın en ünlü açık deniz gezgini Wilfried Erdmann kumandasında New York'a gitmek için Atlantik'e açılıyor. İkinci bir talihli grubu da tekneyi Almanya'ya geri getiriyor. On beş metrelik Gatsby yatı, kadın ve erkek talihliler, fırtınalı ve orkanlı iki Atlantik Okyanusu seferi. Çoğunun keyifli bir macera olacağını düşünerek katıldığı gezi, herkes için bir sınava dönüşüyor.

Bir talihli "Dalgalar yaklaşık altı metre, her şey karanlık, ay bulutların arkasında kaybolmuş... bunların hepsi niçin?" diye yazıyor. Açık deniz yelkenciliğinin heyecanını ve birbirine yabancı insanların en zor şartlardaki davranış biçimlerini aktaran tarafsız ve dürüst bir anlatı.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR