Denize Karşı
Denize Karşı

Denize Karşı

Fiyat : ₺24,00(KDV Dahil)
₺24,00 'den başlayan taksitlerle

Louisa Rudeen, Çeviri: Tayfun Timoçin
248 s, 1. Hamur, 13.5x21 cm
AMYC Yayını, İstanbul, 08/2007

Doğanın, nazik bir yol arkadaşından, kısa sürede hiddetli bir rakibe dönüşüverdiği, ağırlaşan koşulların saklanacak hiçbir yer bırakmadığı, her şeyin önemini yitirip, denize karşı teke tek kalınan anlar... MotorBoating dergisinin sayfalarından alınmış, olayın sıcaklığında yazılmış, bizzat tanıkların ifadelerinden aktarılan, birbirinden heyecan verici, yaşanmış 24 öykü.

Louisa Rudeen, Çeviri: Tayfun Timoçin
248 s, 1. Hamur, 13.5x21 cm
AMYC Yayını, İstanbul, 08/2007

Doğanın, nazik bir yol arkadaşından, kısa sürede hiddetli bir rakibe dönüşüverdiği, ağırlaşan koşulların saklanacak hiçbir yer bırakmadığı, her şeyin önemini yitirip, denize karşı teke tek kalınan anlar... MotorBoating dergisinin sayfalarından alınmış, yıllar sonra değil, olayın sıcaklığında yazılmış; olay tarihi, yeri belli, bizzat tanıkların ifadelerinden aktarılan, birbirinden heyecan verici, yaşanmış 24 öykü.

Denizi sevmek kadar bilgilenme ve deneyim de denizciliğin yayılmasını, gelişmesini sağlar. Yeterli bilgi, deneyim ve donanım varsa denizde karşılaşılan birçok olağanüstü durumun üstesinden gelmek mümkündür. Felaketleri yaşayan insanların öykülerindeki doğal olayları, kazaları, donanım hatalarını öğrendikçe denizciliğinizin güçlendiğini hissedeceksiniz. Denize karşı gelmenin ne gereği var, ne de anlamı!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR