Denizciler İçin Pratik Sağlık Rehberi
Denizciler İçin Pratik Sağlık Rehberi

Denizciler İçin Pratik Sağlık Rehberi

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
₺50,00 'den başlayan taksitlerle

Dr. Özgür Deniz Tezcan
80 s, ıslanmaz kağıt, spiral ciltli, 13.5x19.5 cm
Naviga Yaynları, İstanbul, 02/2013

Denizciler İçin Pratik Sağlık Rehberi, denizlerde karşılaşılacak çeşitli problemler karşısında neler yapılması gerektiğini gösteren kaynak bir kitap olarak hazırlandı.

Dr. Özgür Deniz Tezcan
80 s, ıslanmaz kağıt, spiral ciltli, 13.5x19.5 cm
Naviga Yaynları, İstanbul, 02/2013

Denizin ortasında bazı sağlık olayları ile ömrünüzde bir kez karşı karşıya kalabilirsiniz ve bu sırada yapabileceğiniz en ufak bir yanlış problemi daha da büyütüp trajik bir hale dönüştürebilir.

Denizciler İçin Pratik Sağlık Rehberi, denizlerde karşılaşılacak çeşitli problemler karşısında neler yapılması gerektiğini gösteren kaynak bir kitap olarak hazırlandı. Kitabın yazarı Dr. Özgür Deniz Tezcan, mesleki yaşamının büyük bir bölümünü"Acil servis" doktoru olarak geçirmiş ve bu sırada binlerce olayla karşılaşmış biridir. Ayrıca iyi bir yelkenci ve denizcidir.

Bu kitap, kendisi de denizci bir tıp uzmanı tarafından özenle hazırlanmış ve herkesin anlayabileceği şekilde kaleme alınmıştır. Kitabın amacı, denizde ve teknede sık karşılaşılan sağlık problemleri hakkında genel bilgiler vermek, denizde yapılabilecek ilk yardım uygulamalarını anlatmaktır.

Denizciler İçin Pratik Sağlık Rehberi, açıklayıcı, renkli fotoğraflar ve hızlı erişime yönelik tasarımı ile her teknede bulunması gereken bir demirbaş.

Kitabın Ana Başlıkları:
- Zehirli Deniz Canlıları
- Dalışla İlgili Sağlık Problemleri
- Denizde Karşılaşılan Travmalar
- Denizde Karşılaşılan Tıbbi Durumlar
- İlaç Çantası
- Denizde Tıbbi Yardım
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR